Davet

IV. Erciyes Dermatoloji Zirvesi

Prof. Dr. Murat BORLU

Erciyes Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı

Erciyes Dermatoloji Zirvesi tüm meslektaşlarımızın desteği sayesinde büyüyerek, bilimsel içerik ve organizasyon kalitesiyle en değerli ve önemli ulusal kongrelerimizden biri haline geldi. 2024 yılında dörüncüsünü düzenleme mutluluk ve heyecanını yaşamakta olduğumuz Kongremiz bu kez Kapadokya Perissia Otel ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Sizleri Kayseri Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği tarafından düzenlenecek olan 4. Erciyes Dermatoloji Zirvesi’ne Erciyes Üniversitesi Dermatoloji bölümü adına davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Toplantı konularımızı hem dermatoloji ve kozmetoloji alanında sıklıkla karşılaştığımız tanı ve tedavi sorunlarını çözmeye yönelik, hem de özellikle inflamatuvar hastalıklarda tedavi konusundaki gelişmeleri içerecek şekilde planladık. Bu nedenle alanında söz sahibi hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları oturumların yanı sıra bilimsel alandaki gelişmeleri aktardıkları konular da programımızda yer almaktadır. Gün boyu devam edecek yoğun bilimsel oturumlar yanında, mart ayında ‘Güzel Atlar Ülkesi Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini sizlerle paylaşırken yoğun çalışma ortamımızın yükünü hafifletme imkanı da bulabileceğiz.

Değerli meslektaşlarımızın destek ve katkıları ile zenginleşecek 4. Erciyes Dermatoloji Zirvesi EDZ2024’te sizleri Kapadokya’da ağırlamak bizler için büyük onur ve mutluluk kaynağı olacaktır…

Kongremizde görüşmek dileğiyle.